آرایشی, چشم, مراقبت بدن

کانسیلرهای تراست باعث شفافیت و روشنی پوست می شوند

کانسیلر-تراست

کانسیلر تراست باعث می شود پوستی شفاف و روشن داشته باشیم

می خواهیم در مورد کانسیلرها صحبت کنیم اما قبل از آن بایداگر درباره بدی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های نور خورشید هرچی بگیم کم گفتیم هرچند خوبی‌هایی هم دارد ولی به دلیل اشعه های مضر موجود در آن که می‌توانند به پوست آسیب برسانند. خوبی‌هایش مد نظر قرار گرفته نمی‌شود. اینکه در کدام فصل سال باشیم تاثیری بر روی آثار مخرب اشعه‌های خورشید بر پوست ندارد.

پس باید روتین مراقبتی خوبی برای پوست داشته باشیم تا بتوانیم جلوی این آسیب‌ها را بگیریم.یکی از این آسیب‌ها نشستن رادیکال‌های آزاد رو منافذ پوست است که باعث لک پوستی یا تیرگی می‌شود.برای مقابله با این آسیب ها بهترین راه استفاده از کانسیلر تراست است.در این مطلب به طور ویژه قرار است درباره همین محصول برایتان صحبت کنیم.

انواع آسیب های دور چشم

انواع آسیب های وارد شده به پوست چشم

به اطراف چشمتان آهسته دست بکشید.بله حتی همین الان که دارید این مقاله را میخوانید هم میتوانید این کار را انجام دهید.حالا روی نواحی دیگر پوست صورتتان دست بکشید.متوجه تفاوت آنها میشوید. پوست دور چشم به مراتب ظریف تر از باقی نقاط صورت است ناحیه ای حساس که زودتر از دیگر نواحی دچار پیری می‌شود.

انسان به طور روزانه حتی با انجام کارهای ساده و روزمره  هم کار زیادی از پوست اطراف چشم خود می کشد به عنوان مثال همین تعجبی که از خواندن این جمله در صورت شما شکل گرفته است هم پوست دور چشمتان را درگیر کرده است.

پیری زودرس

همین موضوع یعنی پیری زودرس،جزء مواردی که بالاتر گفتیم مثل اشعه فرابنفش خورشید استرس‌های محیطی و شکل زندگی شما میتواند در سرعت این پیری تاثیرگذار باشد.از مهم ترین مشکلاتی که می تواند برا پوست دور چشم پیش بیاید میتوان به حلقه های تیره،پف دور چشم و چین و چروک اشاره کرد.

دلایل تیرگی زیرچشم

دلایل مختلفی برای تیرگی دور چشم و به طور خاص زیر پلک وجود دارد.معمولا این موضوع به همراه ایجاد شدن برخی حلقه‌های بزرگ دور چشم اتفاق می‌افتد و باعث پیرتر به نظر رسیدن می‌شود. این حلقه ها را بیشتر در افرادی میتوانید ببینید که اختلالات ژنتیکی رنگدانه‌ای دارند.افراد پور و سیاه پوست ببینید.اما فقط اینها نیست. مسائلی مثل خواب زیاد،خستگی شدید،افزایش سن،کمبود خواب،از دست دادن آب پوست،آلرژی‌ها، استفاده زیاد از تلویزیون و رایانه،مصرف غذای شور،بیش از حد در معرض خورشید بودن،سیگار کشیدن و دیگر عوامل ژنتیکی نیز در ایجاد این حلقه‌ها نقش دارند.

تاثیرات سن

هرچه سن شما بیشتر میشود پوست نازک‌تر میشود و این به معنی چربی و کلاپن کمتر است و خاصیت کشسانی نیز کاهش میابد.با نازک شدن پوست دور چشم رگ‌های خونی زیر ان مشخص می‌شود و این دلیل تیرگی زیر چشم است.کمبود خواب باعث تجمع مایعی در اطراف چشم میشود که باعث پف زیر چشم شده و حلقه‌ای تیره ایجاد شود.

 

مراقبت های لازم برای دور چشم

برای مراقبت از پوست دور چشم و جلوگیری از ایجاد چین و چروک باید وضعیت تولید کلاپن در پوست خود را بهبود بخشید.با فرض اینکه اطلاعی از اینکه کلاپن چیست ندارید باید بگویم،کلاپن پروتئینی فیبری است که باعث ساختارمند شدن و محکم شدن پوست میشود.برای تحریک تولید میزان بیشتر کلاژن باید سلول‌های پوستی فیبروبلاست موجود در لایه درم پوست تحریک شود.از دیگر راهکارهای مراقبت از پوست دور چشم استفاده از ترکیب هایی است که خاصیت آبرسانی پوستی دارند و به رفع تیرگی دور چشم و کاهش چین و چروک کمک می کنند.

یکی از عوامل مهم برای تیرگی دور چشم تولید ملانین بیش از حد است. برای درمان آن استفاده از ترکیبی است که تیرگی دور چشم را از بین ببرد.

مکانیسم این ترکیبات نیز به این صورت است که انزیم تیروزیناز که عامل تولید ملانین است را مهار می‌کند و باعث ضخامت بیشتر پوست میشود.محصولاتی که خاصیت انتی‌اکسیدانی مثل ویتامین ای داشته باشند.میتوانند با دریافت رادیکال های آزاد جلوی تیرگی دور چشم را بگیرند و پف را از بین ببرند.

پیشنهاد ما به شما استفاده از کانسیلر تراست.همانطور که حتما تا الان متوجه شده اید انواع کانسیلر بسیار زیاد است و بسته به نیازتان می توانید نوع آب‌رسان،نوع روشن کننده و انواع دیگرش را خریداری کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم مقاله نحوه استفاده از کانسیلر را از طریق لینک‌ زیر مطالعه نماید.

 

کانسیلرهای تراست

 

نحوه استفاده از کانسیلر | پاک‌کننده جادویی عارضه ها

برای استفاده از کانسیلر، آن را به صورت مثلثی وارونه زیر چشمتان بمالید و سپس با انگشت حلقه و با ضربات به آرامی آن را پخش کنید.

 

ترکیبات موثره کانسیلر تراست

گالیک اسید گلیکوزیله

۱. از ترکیبات برگ بلوط به دست آمده

۲.جلوگیری از آزاد شدن هیستامین در سلول‌های ناحیه زیرین چشم

۳.ضدالتهاب و مهارکننده حلقه‌های زیر چشم

۴.رفع تیرگی،پف،قرمزی و التهاب زیر چشم

۵.موجود در کانسیلر تراست

 

مشتقات گالات چای سبز

۱.مهار تولید هیستامین در سلول های پوستی اطراف چشم

۲.جلوگیری از التهاب

۳.خون‌رسانی به سلول های پوستی دور چشم

۴.از بین بردن قرمزی و جلوگیری از خارش

۵.موجود در کانسیلر تراست

 

پروپیل گالات

۱.جلوگیری از تولید آنزیم لیپواکسیپناز که مسئول ایجاد التهاب در پوست است.

۲.رفع و کاهش التهاب زیر چشم

۳.درمان تیرگی زیر چشم

۴.موجود در کانسیلر تراست

کافئین

۱.توانایی بالا در نفوذ به پوست و عبور از سدهای پوستی آن را به ماده ای مفید تبدیل می کند.

۲.تغذیه کننده عروق خونی و گشاد کننده آن

۳.افزایش میزان جریان خون در عروق زیر چشم

۴.کاهش فشار خون در عروق زیر چشم

۵.رفع تیرگی و پف

۶.دارای خاصیت انتی اکسیدانی

۷.موجود در کانسیلر تراست

 

هیالورونیک اسید

۱.ترکیبی موثر در نگهداری آب اطراف پوست چشم

۲.خاصیت آب رسانی قوی

۳.جلوگیری از ایجاد چین و چروک

۴.تغذیه کامل پوست

۵.رفع تیرگی و حلقه‌های زیر چشم

 

عصاره جلبک

۱.جلبکی تک سلولی که در آب‌های شور رشد می‌کند.

۲.حاوی ترکیبی مغذی برای پوست آب رسانی ان

۳.افزایش متابولیسم انرژی در سلول‌های پوستی

۴.رفع چین و چروک و تیرگی پوست

پنتنول

۱.پیش ساز ویتامین ب ۵

۲.آب رسان مو

۳.افزایش متابولیسم و تولید انرژی در سلول

۴.رفع تیرگی و چین و چروک چشم

۵.ضد التهاب و قرمزی

۶.موجود در کانسیلر تراست

متوکینیل

۱.ترکیبی مناسب برای مقابله با آلاینده‌ها

۲.جلوگیری از ایجاد چین و چروک در پوست

۳.تقویت سد دفاعی پوست

۴.بازسازی سلول های پوستی

۵.جلوگیری از تبخیر آب در سطح اپیدرم

۶.کاهش تولید ملانین در پوست

۷.موجود در کانسیلر تراست

 

کانسیلرهای طبیعی تراست

 

مزایای کانسیلر تراست

همانطور که بارها هم در این مطلب گفتیم پوست اطراف چشم بسیار حساس و ظریف است به طوری که خیلی ساده در مواجهه با اشعات مضر خورشید میتواند آسیب ببیند و دچار تیرگی یا چین و چروک پود.جدای از این پف و قرمزی را هم میتواند به بار بیاورد.در چنین شرایطی باید سراغ محصولی رفت که هم خاصیت انتی اکسیدانی داشته باشد،هم به تقویت و استحکام سلول‌های پوست کمک می کند و در آبرسانی پوست بسیار مفید می باشد.

 


برای از بین بردن تیرگی و پف زیر چشم‌هایتان تنها یک کلیک فاصله دارید.

 

کانسیلرهای برند تراست

 

کانسیلر خوب و مورد نیاز شما، همان کانسیلر تراست است.

 

کانسیلر دور چشم تراست به شما در مقابله با چین و چروک‌هایی که از خشکی یا نور خورشید به وجودآمده‌اند کمک میکند.کانسیلر صورت تراست همچنین با داشتن ویژگی آنتی اکسیدانی که در عین حال خون رسانی را به سلول‌های پوست را انجام می دهد به تغذیه انها هم کمک می کند و به داشتن پوستی زیبا و شفاف کمک بسزایی می‌کند. نوید این را هم به شما می‌دهیم که این محصول دارای SPF 30 است و یعنی در برابر نور خورشید پوشش‌دهی مناسبی ارائه میکند.

با کانسیلر تراست پوست زیر چشمتان حالا حالاها جوان می ماند!

در این مقاله به بررسی یکی از محصولات لیاتیم با نام کانسیلر تراست پرداختیم. استفاده از این محصول به شما کمک میکند تا تیرگی،چین و چروک و پف زیر چشم خود را به سادگی از بین ببرید.

 

برای دیدن قیمت کانسیلر تنها کافی است وارد فروشگاه اینترنتی لیاتیم شوید در صورتی که از منطقی بودن قیمت این محصول تعجب کردید سفارش دهید تا در اسرع وقت به دستتان برسد.پوست زیر چشم شما مهم است،آن را جدی بگیرید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *