لطفا پیش از انتخاب محصول خود دقت نمایید این وبسایت، متعلق به آقای مهدی نژاد با کد بازاریابی 164 مشاور فروش لیاتیم است.آدرس وبسایت شرکت liateam.ir می باشد.

لطفا پیش از انتخاب محصول خود دقت نمایید این وبسایت، متعلق به آقای مهدی نژاد با کد بازاریابی 164 مشاور فروش لیاتیم است.آدرس وبسایت شرکت liateam.ir می باشد.

عملکرد پاک‌کننده‌های آرایش

تونر

آنچه در این مقاله می خوانید

عملکرد پاک‌کننده‌های آرایش

عملکرد پاک کننده آرایش در حقیقت به این صورت است که با روش حل کردن ترکیبات آرایشی کارش را انجام می‌دهد. همان‌طور که می‌دانید، محصولات آرایشی روی صورت خشک می‌شوند و بعد به پوست می‌چسبند و خودشان را کاملاً شبیه به پوست صورت می‌کنند. اگر شما قصد کنید آرایش صورتتان را با یک دستمال خشک پاک کنید باید بگوییم که کار بسیار سختی را در پیش دارید و احتمالاً آخرش هم پوستتان را از بین می‌برید. اگر از آب استفاده کنید و بعد با دستمال مرطوب اقدام به پاک کردن آرایشتان بکنید، باز هم تغییر خاصی ایجاد نمی‌شود. اینجاست که پاک کننده آرایش به کار می‌آید و این توانایی را دارد تا محصولات آرایشی را حل کند و از بین ببرد. این یک مسئله است که در علم شیمی هم با آن احتمالاً برخورد کرده باشید. آن هم این که شبیه، شبیه را در خودش حل می‌کند. اگر پاک کننده آرایش بر پایه آب بخرید می‌توانید محصولات آرایشی بر پایه آب را در آن حل کنید. همین‌طور اگر از پاک کننده بر پایه روغن استفاده کنید می‌توانید محصولات آرایشی بر پایه چربی را حل کنید و از بین ببرید.

 

انواع پاک‌کننده‌های آرایش

درباره پاک کننده آرایش چه می‌دانید؟ آیا می‌دانید انواع پاک کننده آرایش وجود دارد؟ دلیلش هم وجود انواع پوست است. در ادامه شما را با انواع پاک کننده آرایش آشنا خواهیم کرد:

 

دستمال پاک کننده آرایش

این نوع پاک کننده آرایش را به نام پد هم می‌شناسیم که قابل حمل و جابه‌جایی هستند. این پدهای آرایشی پاک کننده را در محلول پاک کننده آرایشی غوطه‌ور می‌کنند. درست است که این پدها به خوبی با پوست سازگار هستند اما این احتمال وجود دارد که حالت چسبندگی ایجاد کنند. توصیه می‌شود اگر از این نوع پاک کننده استفاده کردید، حتماً دست خود را بشویید. اگر پوست خشکی دارید این پدها می‌توانند زبر باشد و باعث التهاب پوستی شوند. توصیه ما به این دسته از افراد این است که بعد از پاک کردن آرایش با پد، حتماً با آب پوست خود را بشویید که چربی اضافه از بین برود و بعد از محصولات مرطوب‌کننده و آب‌رسان استفاده کنید.

 

میسلارواترها و تونرها

معمولاً از این دو نوع پاک کننده آرایش بعد از پاک‌کننده‌های آرایش معمولی استفاده می‌کنند. به نوعی اگر پاک‌سازی در مرحله اول به‌درستی انجام نشد، نوبت به سراغ این محصولات رفتن، می‌رسد. افرادی که آرایش غلیظ و دور چشم دارند نباید از این دو محصول به عنوان اولین پاک کننده استفاده کنند. درون میسلار واتر، نوعی چربی پاک کننده هست که به عنوان میسل داخل آب شناور است. میسل به شکل حلقوی است و ساختارهای آبدوست و آبگریز دارد. بیشتر، این محصولات را به افرادی با پوست خشک و حساس توصیه می‌کنیم چرا که به آبرسانی پوست هم کمک می‌کنند و از خشکی آن جلوگیری می‌کنند. تونرها هم درست مثل میسلارواترها باید بعد از پاک کننده‌های آرایشی معمولی استفاده شوند. تونر مناسب پوست چرب است و به تنظیم PH پوست کمک می‌کند.

 

کرم شوینده

این پاک کننده مناسب کسانی است که پوست خشکی دارند چرا که بیشتر ترکیبات مؤثره تشکیل دهنده آن خاصیت آبرسانی دارند. این محصول دارای مواد مؤثره مرطوب‌کننده و روغن است و از آن برای پاک کردن آرایش سنگین و کرم‌پودرهایی با پوشش‌دهی بالا استفاده می‌شود. بعدازاین که از این کرم‌های شوینده استفاده کردید، می‌توانید از شوینده‌های معمولی برای از بین بردن محصولات آرایشی که منافذ پوست را می‌بندند، استفاده کنید.

 

محلول‌های پاک کننده آرایش

این مدل پاک کننده آرایش از معروف‌ترین پاک کننده‌های آرایش به‌حساب می‌آید. به صورت دو فاز یا دو لایه می‌توانید آن را پیدا کنید که یکی از این لایه‌ها چرب‌تر از مورد دیگر است. این محصول باید پیش از استفاده روی پد، به خوبی تکان داده شود. این‌طوری میزان برابری از هر دو لایه روی پد قرار می‌گیرد. از مزایای پاک کننده آرایش مایع، می‌توان به امکان استفاده از آن روی انواع پوست اشاره کرد. بیشتر این محصولات بدون چربی بوده که برای پوست چرب یا مستعد آکنه کاملاً مناسب است.

 

پاک کننده آرایش دوفازی
درست مثل محصولات میسلار واتر است چرا که توانایی پاک کردن مواد مؤثره آرایش ضد آب را دارد و همچنین دارای مخلوطی از پاک کننده چربی و آرایشی است.

پاک کننده آرایش فومی
از این محصول برای پاک کردن آلودگی‌ها، کاهش میزان سبوم، سلول‌های مرده و پاک‌سازی منافذ پوست استفاده می‌شود و همچنین به خوبی پوست را تغذیه می‌کند.

پاک کننده آرایشی از نوع بالم
این مدل پاک کننده مناسب پوست مختلط یا چرب نیست. بیشتر به افرادی با پوست خشک یا حساس توصیه می‌شود. بیشتر هم با این محصول رژ لب‌های ضد آب را پاک می‌کنند.

ژل پاک کننده
اگر به دنبال محصولی هستید که هم آرایش خود را پاک کنید و هم چربی پوست خود را کاهش دهید در عین حال به خوبی منافذ پوست خود را پاک و تمیز کنید، می‌توانید از این ژل‌های پاک کننده استفاده کنید. انواع پوست‌های چرب، خشک، حساس و مستعد آکنه و مختلط می‌توانند از این محصول استفاده کنند.

شیرپاک‌کن‌ها
معمولاً از این محصول برای پوست خشک و حساس استفاده می‌شود. البته بافت این محصول به‌مراتب از باقی محصولات پاک کننده سبک‌تر است.

روغن‌های طبیعی
پیش از شستشوی صورت می‌توانید از این محصول استفاده کنید. انواع بسیاری روغن‌های طبیعی وجود دارد که می‌توانید از آنها برای پاک کردن آرایش خود بهره ببرید. از روغن دانه انگور و هسته زردآلو گرفته که مناسب برای پوست‌های چرب است تا روغن جوجوبا و آرگان که بیشتر برای پوست خشک یا مستعد اگزما استفاده می‌شود.

 

محصولات مناسب پاک کردن آرایش

اصولاً از پاک کننده آرایش برای پاک کردن آرایش چشم و صورت استفاده می‌شود. درواقع یکی از اجزای مهم در روتین آرایشی است. از معروف‌ترین انواع پاک کننده آرایش، محلول پاک کننده آرایشی است. از ویژگی‌های آن می‌توان به براق کردن پوست، تغذیه مناسب آن، توانایی اکسیژن‌رسانی، از بین بردن چین و چروک، کاهش پیری پوست و … اشاره کرد. پوست ما روزانه درگیر آلودگی‌های بسیار زیادی می‌شود که باید حواسمان به آن باشد چرا که ممکن است این کثیفی‌ها روی صورتمان تبدیل به سرسیاه یا مشکلات پوستی این چنینی شوند. به همین خاطر ما به شما استفاده از محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست را معرفی می‌کنیم.

ترکیبات مؤثره محلول پاک‌کننده آرایش دوفازی تراست

روغن زیتون

ترکیبی مناسب برای آبرسانی پوست.
غنی از ویتامین آ، د، کا و ای
آنتی‌اکسیدانی بسیار قوی برای جلوگیری از آثار مخرب اشعه فرابنفش
ضد پیری و همچنین استحکام‌بخش پوست
موجود در محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست

روغن بادام

نرم‌کننده و ضدالتهاب در درمان زخم‌های پوستی، اگزما، پسوریازیس و بریدگی
آب‌رسان پوست خشک و جذب رطوبت
دارای خواص ضدباکتریایی و مقدار زیاد ویتامین آ برای درمان آکنه
دارای خاصیت ضد پیری
موجود در محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست
زایلیتول و زایلیتول گلوکوزاید
جزئی طبیعی و مشتق شده از گندم و سلولز چرب
مرطوب‌کننده و بازسازنده پوست
آب‌رسان قوی و موجود در محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست

دکسپنتانول

خاصیت نفوذ به لایه‌های درونی پوست
عنصری مرطوب‌کننده و قوی
دارای خاصیت ضد قارچ و ضد باکتری و خواص ضدالتهابی
موجود در محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست و تقویت‌کننده پوست
فروکتوز، گلوکز، مالتوز
حفظ باکتری‌های مفید روی پوست
تنظیم PH پوست
تحریک تولید کلاژن در پوست و درنتیجه جوان‌سازی پوست
مرطوب‌کننده پوست و آب‌رسان
موجود در محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست

اوره

آب‌رسان طبیعی پوست
جلوگیری از التهاب پوستی
مناسب برای خشکی پوست و خارش
موجود در محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست
تاثیر اوره در محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست
تاثیر اوره در محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست

اسید سیتریک

نوعی آلفا هیدروکسی اسید دارای ۳.۰۹ pKa مناسب برای لایه‌برداری پوست
پاک کننده آلودگی‌ها و دارای خاصیت آنتی‌اکسیدان برای مراقبت از پوست در برابر اشعه مضر خورشید
کمک به استحکام و کشسانی پوست
بازسازنده پوست و نرم‌کننده آن
موجود در محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست

سدیم پی سی ای

ترکیبی مناسب برای افزایش رطوبت سلول‌های پوستی
جذب‌کننده قوی آب با خاصیت نگهداری آب چند برابر وزن مولکولی خود
آبرسانی و تقویت پوست

سدیم لاکتات

آب‌رسان با توانایی دو برابر در نگهداری آب در قیاس با گلیسیرین
تنظیم PH پوست
سد دفاعی طبیعی در برابر عوامل خارجی و محیطی
موجود در محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست

 

آلانتوئین

ترکیب فعال گیاهی با خاصیت لایه‌برداری ملایم
آب‌رسان و نرم‌کننده پوست
کمک به تولید کلاژن در پوست
از بین بردن آلودگی‌ها و درمان خشکی و خارش پوست

هیالورونیک اسید

آبرسانی بسیار قوی
تحریک‌کننده ساخت کلاژن در پوست و کمک به جوان‌سازی پوست
استحکام پوست و نرم‌کننده آن
موجود در محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست
برای آشنایی بیشتر با محلول پاک‌کننده آرایش دوفازی، مزایا و نحوه عملکرد آن، به شما پیشنهاد می‌کنیم مقاله”راهنمای خرید پاک کننده آرایش دوفازی و سایر پاک کننده ها” را مطالعه نمایید.

 

عصاره کالاندولا

ترکیبی برآمده از گل همیشه بهار
ترکیبی دارای خاصیت ضد قارچ، ضد باکتری و ضدالتهابی
تحریک تولید کلاژن در پوست و جلوگیری از خشکی پوست
جلوگیری از ایجاد چین و چروک در پوست
موجود در محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست

زینک پی سی ای

به صورت طبیعی در بدن وجود دارد
کنترل چربی پوست
ضدالتهاب
موجود در محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست
تاثیر اوره در محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست
تاثیر اوره در محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست

ویتامین ای

دارای خاصیت آنتی‌اکسیدان
دریافت رادیکال‌های آزاد موجود در اشعه‌های مضر خورشید
جلوگیری از شکستن کلاژن پوست
جلوگیری از ایجاد چین و چروک

عصاره بابونه

دارای خاصیت ضدالتهاب، ضد حساسیت و نرم‌کننده پوست
آنتی‌اکسیدان، ضد میکروب و ضد پیری
دارای خاصیت روشن‌کنندگی پوست
موجود در محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست

مزایای محلول پاک‌کننده آرایش دوفازی تراست

از ضروری‌ترین کارهایی که در مراقبت از پوست خود باید بکنید این است که بعد از استفاده از محصولات آرایشی حتماً پوست خود را با پاک کننده آرایش تمیز کنید. در این مطلب هم به طور خاص درباره محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست گفتیم. علاوه بر توانایی بالای این محصول در پاک‌سازی پوست، دارای ترکیباتی است که به نرم شدن پوست و آبرسانی آن کمک می‌کند. جلوی چین و چروک را می‌گیرد و خاصیت ضد پیری دارد. با یک محصول، مراقبت‌های لازم برای پوست خود را به خوبی انجام دهید.

سوالات متداول محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست

۱. محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست چه تفاوتی با میسلارها دارد؟
هرچقدر یک محصول آرایشی، درصد چربی یا رنگدانه بیشتری داشته باشد، بالطبع، پاک کردن رد و آثار لوازم آرایشی از روی آن کار راحتی نخواهد بود.

برای پاک کردن لوازم آرایشی یا محصولات تخصصی گریم یا رژ لب مایع ۲۴ ساعته (ضدآب)، بهتر است از محلول پاک کننده آرایش دوفازی استفاده شود چون این کار را به راحتی انجام می‌دهد.

ما برای محصولات تخصصی پوست چرب، روغن را حذف می‌کنیم و استر را جایگزین می‌کنیم. این محصول فاقد روغن بوده، پس پوست چرب هم می‌تواند از محلول پاک کننده آرایش دوفازی استفاده کند و هیچ حساسیتی ایجاد نمی‌شود و مصرف‌کننده دچار بروز جوش روی صورتش نمی‌شود.

و انتخاب بین این دو محصول به سلیقه خود مشتری هم بازمی‌گردد.

۲. استفاده از میسلار واترهای تراست بهتر است یا محلول پاک کننده آرایش دوفازی؟
مسئله بهتر و بدتر در کار نیست. انتخاب شما بین این دو محصول، به سلیقه و نیاز مشتری بستگی دارد. اگر شخص آرایشی سنگین داشته باشد، محلول پاک کننده آرایش دوفازی می‌تواند به خاطر قدرت پاک‌کنندگی بیشتری که در اختیار دارد، گزینه بهتری باشد؛ اما این بدین معنا نیست که میسلار واترها توان پاک کردن چنین آرایشی را ندارند. همچنین از طرفی چون معمولاً لوازم آرایشی چشم و لب، درصد رنگدانه بیشتری دارند، محلول پاک‌کننده آرایش دوفازی می‌تواند برای پاک کردن اطراف چشم و لب انتخاب خیلی خوبی باشد. حتی شخص می‌تواند این دو محصول را در کنار هم داشته باشد.

۳.آیا می‌توان از محلول پاک کننده آرایش به صورت روزانه استفاده کرد؟
بله حتماً.

۴. محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست برای چه نوع پوست‌هایی مناسب است؟
برای انواع پوست.

۵. آیا میسلار واترهای تراست، آرایش‌های ضدآب را پاک می‌کنند؟
بله. ولی نه به راحتی محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست. و پاک کردن آرایش‌های ضدآب با میسلار واترها کار چندان آسانی نیست و بهتر است چنین آرایش‌هایی با محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست پاک شود.

در کل بهتر است برای آرایش‌های ضدآب از محلول دوفازی و برای سایر آرایش‌ها میسلار واترها را انتخاب کرد. و اینکه هر دو محصول برای پاک کردن آرایش دور چشم هم کاربرد دارند.

بعد از پاک کردن صورت با محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست، از سرم‌های پوستی استفاده نشود؛ یعنی اگر قصد استفاده از سرم‌های پوستی را دارید، بایستی صورت‌تان را به طور کامل بشویید.

 

هر آرایشی را به سادگی پاک کنید!

در این مطلب از لیامگ به بررسی محصولی از لیاتیم پرداختیم به نام محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست که برای انواع پوست مناسب می‌باشد. سپس درباره مزایای استفاده از این محصول برایتان نوشتیم. اگر بخواهیم بهترین پاک کننده آرایش را به شما پیشنهاد کنیم، پیشنهاد ما تهیه همین محصول است. برای خرید پاک کننده آرایش تنها کافی است سری به فروشگاه اینترنتی لیاتیم بزنید و از محصولات ما دیدن کنید و آن را خریداری کنید. پروسه خرید از طریق وب‌سایت ما به سادگی انجام می‌شود. خیالتان راحت.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌های محصولات
خانه
فروشگاه
0 محصول سبد خرید