مراقبت مو

جشنواره روز مادر | پیشکشی از زیبایی برای مادران

تخفیفات روز مادر

مادر، اولین دوست و اولین عشق ماست. از وقتی که چشم باز کردیم تا هر چند سال که داشته باشیم، در چشم مادرانمان کودکیم و آن‌ها همیشه مادرانه هوای‌مان را دارند. مسلماً یک روز برای تقدیر از مقام مادر کافی نیست اما بهانه‌ی خوبی است که به پاس مهر بی‌دریغشان از آنها قدردانی کنیم. چون مادرها، ابرقهرمان‌های دنیای واقعی هستند و لبخندشان یک دنیا ارزش دارد!
شما مشتریان می‌توانید در کمپین «روز مادر» از ساعت 9 شب روز یکشنبه، مورخ سوم بهمن ماه تا ساعت 9 شب روز سه‌شنبه، مورخ پنجم بهمن ماه، به مدت 48 ساعت، از بهترین تخفیف‌ها روی محصولات آرایشی، بهداشتی و مراقبتی تراست بهره‌مند شوید.
به مناسبت روز مادر، تصمیم گرفتیم تا تعدادی از محبوب‌ترین محصولات را با تخفیف‌های فوق‌العاده در اختیار شما همراهان همیشگی لیاتیم قرار دهیم. از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم این فرصت را جدی بگیرید و تخفیف‌های این کمپین لیاتیم را اصلاً از دست ندهید. همچنین از مزایای استفاده از محصولات تخفیف‌دار تراست در این کمپین برای اعضای تیم‌تان بیشتر بگویید.
در این دو روز و در هر 24 ساعت، بهترین و محبوب‌ترین محصولات تراست در قالب تخفیف‌های فوق‌العاده به شرح جدول زیر در اختیارتان قرار می‌گیرد:


 

تخفیف تراست

 

شما مشتریان می توانید با مراجعه به صفحه فروشگاه ما محصولات رو ببینید

این کمپین در ساعت 21 روز یکشنبه، سوم بهمن ماه فعال خواهد شد و در ساعت 21 روز سه‌شنبه پنجم بهمن ماه به پایان خواهد رسید. تمامی محصولات دارای تخفیف را می‌توانید در قسمتی با عنوان «روز مادر» در صفحه اصلی سایت مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *