سوالات متداول

چرا لیاتیم؟ در مورد لیاتیم چه می دانید؟

چرا لیاتیم

چرا لیاتیم؟

لیاتیم یکی از زیر مجموعه های هلدینگ مهلران است که در سال  1397 تاسیس شده است. که براساس مجوز رسمی از صنعت و معدن با نام آرمان تدبیر اطلس شروع به فعالیت کرد. هدف لیاتیم عرضه مستقیم محصولات مهلران به مصرف کنندگان نهایی است. در لیاتیم برای کسب رضایت مصرف کنندگان و نتیجه مطلوب و هر آنچه باعث ایجاد یک تجربه عالی و تکرار نشدنی می شود فراهم شده است.

شما می توانید در مقاله شروع با لیاتیم جواب خیلی از سوالات داده شده است اما در اینجا ابتدا به نحوه عملکرد و ارزش های شرکت لیاتیم به سابقه کهن هلدنگ مهلران بر اساس تاریخچه صحبت کنیم

لیاتیم یکى از شرکت‌هاى گروه تولیدى مهلران است. شرکت مهلران با پیشینه بیش از 100 سال یکى از بزرگ‌ترین تولید کننده‌هاى محصولات آرایشى و بهداشتى در ایران بوده است. هلدینگ مهلران با 5 شرکت مهلران، الهى، فارماسان سینا، خوشه سبز ودر نهایت لیاتیم، در تولید محصولات بهداشت شخصى، صنعتى، خانگى و محصولات زیبایى کاملا خودکفا است. تعداد افراد شاغل در این مجموعه بیش از 1200 نفر است و این مجموعه بیش از 8000 بازنشسته دارد. طیف وسیعى از محصولات مراقبتی در این مجموعه تولید مى‌شود.

چرا لیاتیم؟

چرا لیاتیم؟

تاریخچه مهلران از 1260 الی 1357

سابقه فعالیت شرکت مهلران به عنوان شرکت مادر لیاتیم به سال 1260 باز مى‌گردد. در آن زمان موسسان و و پایه گذاران این شرکت به تولید شمع مشغول بودند.

تاریخچه به تفکیک سال

تاریخچه مهلران  در سال 1285 و همزمان با اشغال بخشى از کشور توسط شوروى سابق، پایه گذاران شرکت با وارد کردن دستگاه‌هاى تولید صابون از شوروی سابق اقدام به تولید صابون کردند.

1300: در سال 1300 این شرکت اولین کارخانه صنعتى تولید صابون در ایران را با دریافت پروانه کارگاهى راه اندازی کرد.

1353: در سال 1353 این شرکت با وارد کردن دستگاه‌هاى پیشرفته و ارتقاء سطح کیفى تولید، کارخانه صابون سازى الهى را تاسیس کرد و اولین صابون بچه تولیدى در کشور را با نام تجارى “شمیز” که به مدت 20 سال در بازار بى رقیب بود، تولید کرد.

1357: در دهه 50 شمسى گروه تولیدى الهى با شرکت Swiss Fine Cosmetics در سوئیس، که یکى از شرکت‌هاى شناخته شده در زمینه محصولات مراقبت پوستى و آرایشى است، تفاهم نامه همکارى امضاء کردند و این همکارى تاکنون ادامه دارد. بسیارى از محصولات این شرکت تاییدیه این شرکت سوئیسى را دارا هستند.

از مهلران تا لیاتیم

از مهلران تا لیاتیم

تاریخچه سال های 1374 الی 1397

تاریخچه مهلران در سال 1374 با هدف اضافه کردن محصولات جدید به سبد فروش، شرکت مهلران تاسیس شد. شرکت مهلران با تولید طیف گسترده‌اى از محصولات آرایشى و بهداشتى و تجهیز کردن خط تولید به آخرین دستگاه‌هاى مدرن، یکى از مهم‌ترین بازیگران صنعت محصولات بهداشتى و آرایشى در دهه‌هاى اخیر در ایران بوده است.

1394: در سال 1394 با هدف تولید محصولات تخصصی در این حوزه، شرکت داروسازى فارماسان سینا به این مجموعه اضافه شد. بسیارى از محصولات تخصصی که نیاز به مجوز خاص براى تولید دارند در این کارخانه تولید مى‌شوند.

1395: در سال 1395 به منظور، خودکفایی کارخانه چاپ و بسته بندی خوشه‌ سبز تاسیس و عضوی از مجموعه‌ی بزرگ مهلران شد. خوشه سبز با واردات پیشرفته‌ترین تجهیزات و ماشین آلات صنعت چاپ، بسته بندی‌های خلاقانه، مطابق با آخرین دستاوردهای اروپا برای محصولات آرایشی و بهداشتی خود تولید کرده است.

خودکفایی در صنعت چاپ

پس از دستیابی به موفقیت در صنعت چاپ و خودکفایی در زمینه بسته بندی، خوشه سبز اقدام به ارائه خدمات چاپ و طراحی برای سایر مشاغل کرد. از خدمات شرکت خوشه سبز می‌توان به مشاوره ثبت برند تجاری، واگذاری برند تجاری، طراحی لوگوی شرکت و علامت تجاری، اخذ مجوزها، طراحی و چاپ دیجیتال کارت ویزیت، طراحی انواع کارتن، ساخت کلیشه و چاپ سیلک بر روی انواع ظروف و همچنین عکاسی صنعتی اشاره کرد.

شروع لیاتیم

1397: با توجه به اینکه در طول این سال‌ها فعالیت این شرکت در قالب کسب و کار به کسب و کار بوده است (B2B)، سرانجام مدل فروش شرکت مهلران در سال 1397 با تاسیس لیاتیم، به فروش به مصرف کننده نهایى (B2C)، براى عرضه به بازار مستقیم محصولات تولیدى خود تغییر کرد.تا اینجا متوجه شدیم که چرا لیاتیم.

چرا لیاتیم؟

چرا لیاتیم؟

فعالیت و عملکرد

روش لیاتیم برای عرضه محصولات خود برنامه فروش مستقیم است. اگر بخواهیم توضیح مختصری راجع به فروش مستقیم بدهیم اینگونه است که فرد در حالیکه خودش مصرف کننده محصولات یا مشتری است می تواند به صورت توصیه فردی کالا را به دیگران نیز معرفی کند. در این گونه شرکت ها شبکه توزیع محصولات در اختیار مصرف کنندگانش قرار دارد در قالب معرفی محصولات از طریق مشتری به مشتریان دیگر.

سبک فروش لیاتیم

در واقع این نوع فروش به خاطر کسب درآمد بیشتر و جانبی می تواند به درآمد اصلی تبدیل شود.شما میتوانید در حالیکه محصولات مورد نیاز خودتان را از شرکت  تهیه می‌کنید با توصیه این محصولات به افرادی که با آنان تعامل دارید،از طریق شبکه های اجتماعی یا موارد دیگر و با رعایت یکسری از قوانین خاص شرکت لیاتیم به راحتی درآمد خوبی را کسب کنید.

لیاتیم

لیاتیم

ارزش های لیاتیم چیست؟

در ادامه میخواهیم راجع به نحوه اقدام و رفتار کلیه پرسنل صحبت کنیم که اینها در واقع کلی برنامه ریزی لیاتیم است که بر پایه 6ارزش محوری صورت می‌گیرد:

احترام

فارغ از هر شرایط ، عنوان و موقعیتی احترام به یکدیگر باید در اولویت قرار بگیرد منظور از احترام در شرکت بر پایه سود و زیان شخصی یا جایگاه نیست.در زیر اصول احترام در شرکت را تعریف کردیم:

_پیشنهاد به جای تحمیل عقاید

_دعوت به همکاری به جای قدرت نمایی

_صداقت در گفتار و کردار

_خوشرویی در هر لحظه

_وقت شناسی

_تجلیل از دستاوردهای فردی و تیمی

_خوب گوش کردن

_پذیرش اشتباهات

تمرکز بر مشتری

مشتریان لیاتیم به دو دسته تقسیم می‌شوند ،همکاران(مشاورین فروش) و مصرف کننده نهایی.

هدف تعامل شرکت با مشتریان کسب رضایت وتجربه عالی خواهد بود.در زیر خدمات شرکت به مشتری که در الویت هستند ارائه می‌کنیم:

_تحویل خدمت در سریعترین زمان ممکن

_اطمینان از تحویل  کامل خدمت در راستای جلب اعتماد مخاطب

– خدمات آسان از سوی شرکت برای آگاهی بیشتر مشتریان

کیفیت

استاندار های کیفی و ابزارهای فروش و پشتیبانی ،خدمات پس از فروش ،پلن فرصت کسب درآمد و خدمات پس از فروش بخش های مهمی هستند. که اولویت در آنها کیفیت است، اگر بخواهیم کیفیت از نظر لیاتیم را تعریف کنیم که با خواسته های مشتریان همخوانی داشته باشد، و در نهایت برای خلق یک تجربه بی نظیر کمک کند.

نوآوری

دغدغه همیشگی ما خلق راه حل های بنیادی و کاربردی برای رفع نیاز و مشکلات مخاطبانمان خواهد بود. سر لوحه ی برنامه های ما در شرکت چه در تولید و چه در ارائه خدمات آموزشی ابداع راه کارهای کاربردی است این تفکر ما کمک میکند که یک چالش را هر چقدر هم که دشوار و ناآشنا باشد. در سریعترین زمان ممکن حل کنیم و رضایت مخاطبانمان را به دست بیاوریم.

سادگی

ما همواره سعی کرده ایم اصل سادگی را برای کاربری راحت و ایجاد تجربه تکرار نشدنی رعایت کنیم، این اصل شامل تمام محصولات و خدماتی که به مخاطبانمان ارائه می‌شود هست.این اصل را با وجود پیچیدگی فرآیند های تولید و ارائه خدمات ،یکی از الویت ها قرار داده ایم.

فرهنگ

فرهنگ می‌تواند دلیل انتخاب و پایداری تعامل مردم به شرکت ها باشد.و این تمام دارایی لیاتیم است. این ارزش تجربه واقعی مصرف کنندگان وتوزیع کنندگان شرکت است، برای اینکه رشدی پایدار باشد فرهنگ باید تاثیر گذار و در عین حال شامل تمام اصول از جمله پیام، خدمات آموزشی به مخاطبان، مشتریان و رویدادها باشد. لیاتیم سعی کرده است این ارزش را در تمامی بخش ها به کار ببرد.

شعبه لیاتیم و امکانات آن ها

لیاتیم در شهرهایی مانند تهران ،اصفهان،ساری،خرم آباد ،شیراز،همدان شعبه دارد.

شو روم محصولات تراست: پیشخوانی برای نمایش محصولات و تست آنها

امکان دریافت حضوری محصولات:محلی برای تحویل حضوری سفارشات

سالن گفتگو:امکان گفتگو حضوری مشاوران و مخاطبان

متس سنتر فضایی عالی برای رزرو و برگزاری جلسات آموزشی

فعالیت و افتخارات:

تولید سفارشی یا private label برای تعدادی از شرکت های نام آشنا بخش عمده فعالیت در این سالها بوده است. اجازه بدهید تعدادی از این شرکت ها را برایتان نام ببریم.

پارس آزمای طب صاحب برند سریتا،سیلانه سبز صاحب برندهایی مانند com eon برای پد ها و کرم های بهداشتی، برند MISS WAKE برای محصولات دهان و دندان ،شرکت ژرف کوشافرین صاحب برند درمالیفت، می باشد. و بیشتر از 50 برند سرشناس و مطرح تنها نمونه کوچکی از تولیدات شرکت بوده است.

از جمله افتخارات دیگر هلدینگ مهلران:

_دریافت عنوان مدیر نمونه کشوری از طرف سازمان ملل متحد

_کسب نشان صادر کننده نمونه برای 7سال به طور مداوم

_کسب عنوان مرکز نمونه صنعتی پویا و در حال رشد از سوی وزارت صنایع و معادن

_اعطای لوح تقدیر با عنوان کارفرمای نمونه از وزارت کار و امور اجتماعی

_دریافت یکی از  مراکز نمونه در زمینه بهداشت و درمان از طرف معاونت غذا و دارو و وزارت بهداشت و درمان.

لیاتیم

لیاتیم

جمع بندی این مقاله که لیاتیم چیست؟

متوجه شدیم که مهلران با این رزومه می تواند در عرصه جدیدی که وارد شده است. افتخارات بی نظیری رو داشته باشد. کما اینکه طی چند سال گذشته لیاتیم پیشرفت خیلی خوبی داشته است.

در این مقاله متوجه شدیم که لیاتیم چیست؟ اما می خواهیم جهت توضیحات تکمیلی مقاله بعدی به کشورهایی که مهلران به آنها صادرات دارد و هتل های طرف قرار داد مهلران و همچنین لیست محصولاتی که بسیار شناخته شده در بازار این و جهان اشاره خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *