لطفا پیش از انتخاب محصول خود دقت نمایید این وبسایت، متعلق به آقای مهدی نژاد با کد بازاریابی 164 مشاور فروش لیاتیم است.آدرس وبسایت شرکت liateam.ir می باشد.

لطفا پیش از انتخاب محصول خود دقت نمایید این وبسایت، متعلق به آقای مهدی نژاد با کد بازاریابی 164 مشاور فروش لیاتیم است.آدرس وبسایت شرکت liateam.ir می باشد.

در هنگام خرید دهانشویه به چه نکاتی توجه کنیم؟

دهانشویه

آنچه در این مقاله می خوانید

خرید دهانشویه و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

آیا مسواک زدن و نخ دندان کشیدن کافی نیست که دندانپزشکان ما را به خرید دهانشویه تشویق کنند؟ اگر با مشکلات دهان و دندان دست و پنجه نرم می کنید، احتمالاً به این نتیجه رسیده اید که مسواک زدن با خمیر دندان کافی نیست. البته حق با شما است. حقیقت این است که مسواک زدن تمام پلاک ها و باکتری ها را از بین نمی برد.

برای اینکه دندان های شما به طور کامل و کامل تمیز شوند، باید به همراه مسواک از یک ماده پاک کننده قوی مانند دهان شویه استفاده کنید. اما چگونه بهترین دهانشویه را برای مراقبت از دهان خود انتخاب کنید؟ برای بررسی معیارهایی که باید قبل از خرید بررسی کنید، با ما همراه باشید. بیایید در مورد دهانشویه های سیر تا پیاز نیز صحبت کنیم. پس این شما هستید و این یک راهنمای جامع و کامل برای خرید دهان شویه است!

راهنمای خرید بهترین دهانشویه

لازم است بدانید که دهانشویه جایگزین خمیردندان نیست. اما باید از آن به عنوان مکمل مسواک استفاده کنید. اکنون باید از خود بپرسید که چگونه می توانید بهترین دهانشویه را تعیین کنید. دهانشویه ای که انتخاب می کنید باید بر اساس هدفی باشد که به دنبال آن هستید. اکنون این هدف می تواند بهبود سلامت کلی دهان و دندان یا درمان یک مشکل خاص باشد. اساساً برای انتخاب یک دهانشویه خوب به آموزش مناسب نیاز دارید. خوشبختانه تیم متخصص سخت کوش ما راهنمای جامعی را برای کمک به شما در این راه گردآوری کرده اند.

 

هنگام خرید دهانشویه چه معیارهایی را در نظر می گیرید؟

قبل از خرید دهانشویه، باید بدانید که چرا به آن نیاز دارید. به عنوان مثال، چه معیارهایی باید قبل از خرید یک محصول در نظر گرفته شود؟ در اینجا برخی از عوامل مهمی که قبل از خرید دهانشویه باید در نظر گرفته شوند، به طور کلی توضیح داده شده است.

 

تعیین نیازهای دهان و دندان

 

دهانشویه

 

چرا باید دهانشویه بخرید؟ و تو دنبال چه می گردی؟ اینها سوالات مهمی هستند که باید قبل از خرید دهانشویه از خود بپرسید. محصولات مراقبت از دهان از نظر فرمولاسیون و عملکرد متفاوت هستند، بنابراین شما باید محصولی را خریداری کنید که به طور خاص برای مشکل سلامت دهان شما فرموله شده باشد.

در برخی از دهانشویه ها از پراکسید هیدروژن و ترکیبات ویژه برای کمک به سفید شدن دندان ها و جلوگیری از ایجاد لکه های جدید روی دندان ها استفاده می شود. اما بیشتر اوقات، برخی از دهانشویه ها خشکی دهان و بوی بد دهان را هدف قرار می دهند و داخل دهان شما را مرطوب می کنند. برخی دیگر با پوسیدگی دندان مبارزه می کنند و باکتری های مسئول این مشکل را از بین می برند. برخی از دهانشویه ها نیز چند کاره هستند و بدون توجه به وضعیت سلامت دهان و دندان شما مراقبت کاملی را ارائه می دهند.

اگر برای اولین بار است که از دهان شویه استفاده می کنید و مشکل دندانی خاصی ندارید، به شما توصیه می کنیم دهانشویه ای بخرید که به طور کامل از دهان و دندان شما مراقبت می کند. اما اگر مشکل خاصی در ناحیه دهان و دندان دارید و نیاز به درمان دارد، توصیه می کنیم دهانشویه ای بخرید که برای آن مشکل فرموله شده است.

مهر تایید انجمن دندانپزشکی آمریکا

انجمن دندانپزشکی آمریکا (به اختصار ADA) انجمنی است که محصولات مراقبت از دهان و دندان را که استانداردهای بسیار بالایی دارند تأیید می کند. به طور خاص، شورای امور علمی ADA، یک نهاد مستقل از کارشناسان، شواهد علمی تولیدکنندگان را ارزیابی می کند تا مشخص کند که آیا یک محصول با استانداردهای انجمن برای کارایی و ایمنی مطابقت دارد یا خیر. این تاییدیه به صورت علامت روی محصولات ثبت می شود و به شما این اطمینان را می دهد که ادعاهای سازنده در مورد اثربخشی محصول توسط متخصصان دندانپزشکی ثابت شده است. بنابراین، باید از لوگوی ADA بر روی دهانشویه ای که خریداری می کنید آگاه باشید تا نسبت به محصول اطمینان بیشتری داشته باشید.

 

فلوراید در دهانشویه

فلوراید یک ترکیب رایج است که در محصولات مراقبت از دهان یافت می شود. همچنین یک عنصر مهم در دهانشویه است. از نظر بالینی، فلوراید مینای دندان را تقویت می کند و از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند.

ممکن است از خمیردندان حاوی فلوراید برای مسواک زدن دندان های خود استفاده کنید، اما باز هم به نتیجه دلخواه نرسید. دلیل آن این است که بسیاری از افراد نمی خواهند خمیردندان را در دهان خود نگه دارند و پس از مسواک زدن دهان خود را بشویید. راه حل این مشکل خرید دهانشویه فلوراید است. با این کار فلورایدی که پس از شستشو از دست داده اید به دهان و دندان شما باز می گردد.

 

آنتی باکتریال

پلاک ها و باکتری ها از جمله مشکلات اصلی هستند که بر سلامت دهان و دندان تأثیر می گذارند. پلاک محیطی مناسب برای رشد باکتری ها فراهم می کند. بنابراین، شما باید هر روز با آنها مبارزه کنید تا مطمئن شوید که آنها ساخته نمی شوند و برای شما مشکل ساز نمی شوند. پس از اینکه خمیردندان شما کار خود را برای از بین بردن باکتری ها از سطح دهان و دندان ها انجام داد، از دهان شویه برای تمیز کردن نقاطی که دسترسی به آن ها سخت است استفاده کنید. اگر به طور منظم از دهان شویه استفاده کنید، می توانید از عفونت های باکتریایی مانند التهاب لثه جلوگیری کنید.

 

بدون الکل

برخی از دهانشویه ها از الکل برای حل کردن اسانس های موجود در محصولات خود استفاده می کنند. اگرچه این دهانشویه ها عملکرد خوبی دارند، اما بسیاری از افراد آنها را انتخاب نمی کنند. زیرا این محصولات باعث سوزش، خشکی و حساسیت دهان می شوند. خوشبختانه، اکثر برندها اکنون دیگر الکل را در فرمول خود نمی گنجانند. با این حال، اگر از خشکی دهان، حساسیت دهان یا آفت رنج می برید، قطعا باید دهانشویه بدون الکل را به عنوان گزینه بهتری در نظر بگیرید.

 

هنگام خرید دهانشویه به چه نکاتی توجه کنیم؟

 

دهانشویه

 

مزایای داشتن یک دهانشویه خوب چیست؟ همانطور که چندین بار در این مقاله ذکر کردیم، یک دهانشویه خوب فواید متعددی برای بهبود سلامت دهان و دندان دارد. در ادامه به بررسی مواردی می پردازیم که بهتر است هنگام خرید دهان شویه به آن ها توجه کنید.

 

آسان برای استفاده

یک دهانشویه خوب در یک بطری به راحتی باز می شود. می توانید به راحتی درب بطری را باز کرده و دهانشویه را در دهان خود بریزید و غرغره کنید و میکروب ها و باکتری های دهان خود را از بین ببرید. دهانشویه برای افرادی که مهارت خاصی در مسواک زدن و نخ دندان کشیدن ندارند و برایشان مشکل است گزینه مناسبی است. زیرا استفاده از دهانشویه آسان است. اگر در داخل دهان خود بریس دارید، می توانید به راحتی از دهان شویه برای از بین بردن باکتری ها استفاده کنید.

حس طراوت و تمیزی دهان

حتی اگر بعد از استفاده از مسواک و خمیردندان قابل اعتماد خود احساس تازگی و تمیزی در دهانتان داشته باشید، یک دهانشویه خوب را به برنامه روزانه خود اضافه کنید. این دهانشویه برای مبارزه و از بین بردن میکروب ها، باکتری ها و بوی بد دهان ساخته شده است. همچنین طعم بد دهان را از بین می برد. هنگامی که دهان کاملاً تمیز می شود، احساس تازگی می کند.

رفع حساسیت
حساسیت دهان می تواند بسیار دردناک و آزاردهنده باشد، استفاده منظم از دهان شویه نواحی حساس دهان را تسکین می دهد.

فلوراید
همانطور که قبلا ذکر کردیم، دهانشویه از نظر بالینی ثابت شده است که با پوسیدگی دندان مبارزه می کند و از دندان ها محافظت می کند. بهترین دهانشویه برای محافظت از سلامت دهان، دهانشویه حاوی فلوراید است. پس هنگام خرید دهانشویه به این نکته توجه داشته باشید.

تسکین خشکی دهان
اگر از خشکی دهان رنج می برید، یک دهانشویه خوب می تواند تسکین کافی برای شما ایجاد کند. همچنین طعم دهانشویه می تواند به غدد بزاقی شما کمک کند تا بزاق بیشتری تولید کنند تا دهان شما مرطوب شود.

وقتی نوبت به انتخاب بهترین خمیر دندان می رسد، مهم است که به دقت در مورد نیازهای بهداشتی دندان خود فکر کنید. در این مقاله از لیامگ قصد داریم نحوه انتخاب یک خمیر دندان خوب را بیاموزیم.

 

مضرات دهانشویه چه می تواند باشد؟

نمی توان گفت که دهانشویه همیشه عالی و مطلوب است. البته معایبی هم دارد، اما این موارد را به شما واگذار می کنیم تا تصمیم بگیرید که آیا می توانند مانع خرید شما شوند یا خیر. در ادامه به بررسی مضراتی که دهانشویه می تواند داشته باشد می پردازیم.

حاوی الکل است
برخی از دهانشویه ها حاوی الکل هستند که باعث خشک شدن سریع دهان می شود. به طور کلی وجود الکل در دهان شویه حتی می تواند باکتری های مفید دهان را خنثی کند. این کار بیشتر از اینکه به سلامت دهان و دندان شما کمک کند، آسیب می رساند.

ایجاد لکه روی دندان
برخی دیگر از دهانشویه ها حاوی کلرهگزیدین هستند. هنگام خرید دهانشویه کلرهگزیدین باید به این نکته توجه کنید که این محصول باعث ایجاد لکه بر روی دندان می شود. اصولاً اگر از دهان شویه حاوی این ماده استفاده کنید، دندان های شما در آینده لکه دار می شوند.

 

ترکیبات دهانشویه و فواید آن چیست؟

 

دهانشویه

 

مواد تشکیل دهنده دهان شویه سلامت و اثربخشی دهانشویه را تعیین می کند. بسیاری از انواع دهانشویه ها حاوی ترکیباتی هستند که برای درمان مشکلات خاص دندانی و سلامت کلی دهان استفاده می شوند. به عنوان مثال، مواد موجود در دهانشویه که برای درمان پوسیدگی دندان استفاده می شود، بسیار متفاوت از موادی است که برای مبارزه با پوسیدگی دندان فرموله شده اند. در قسمت بعدی در مورد ترکیبات اصلی دهانشویه و عملکرد و فواید آنها توضیح خواهیم داد.

فلوراید
تولید کنندگان دهانشویه اغلب از فلوراید برای مبارزه با پوسیدگی دندان استفاده می کنند. جدای از آن، این ترکیب به تقویت مینای دندان نیز کمک می کند.

ستیل پیریدینیم کلرید
“Cetyl pyridinium chloride” یکی دیگر از ترکیبات دهانشویه است که در فرمول این محلول استفاده می شود. این ماده باکتری ها و بوی بد دهان را از بین می برد. بنابراین، اگر در تلاش برای از بین بردن بوی بد دهان هستید، باید دهانشویه ای را انتخاب کنید که حاوی کلرید ستیل پیریدینیم باشد.

کلرهگزیدین
کلرهگزیدین همچنین در تولید دهانشویه نقش دارد. زیرا باعث کاهش پلاک روی دندان و کنترل بیماری های خطرناک دهان مانند التهاب لثه می شود. دهانشویه های حاوی این ترکیب معمولا فقط با نسخه پزشک در دسترس هستند.

روغن ضروری
برخی از دهانشویه ها حاوی ترکیباتی مانند منتول (نعناع)، تیمول (آویشن) و اکالیپتوس هستند که در دسته اسانس ها قرار می گیرند. این روغن ها حاوی خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی هستند که برای مقابله با مشکلات دندانی و محافظت از سلامت مهم دهان و دندان استفاده می شوند.

پراکسید هیدروژن یا پراکسید کاربامید

برخی از دهان شویه ها، به ویژه دهانشویه های سفید کننده، از پراکسید هیدروژن یا پراکسید کاربامید برای سفید کردن دندان ها استفاده می کنند. این ترکیبات دارای قابلیت سفید کنندگی بسیار قوی هستند و با از بین بردن لکه های سطحی دندان ها را سفیدتر نشان می دهند.

شما می توانید در مطالعه ای که در سال 2007 انجام شد به حقیقت این موضوع پی ببرید. پراکسید کاربامید یک مولکول پایدار است و کندتر از پراکسید هیدروژن تجزیه می شود. کاربامید حدود 50 درصد پراکسید خود را در دو تا چهار ساعت و نیم اول و بقیه را در 2 تا 6 ساعت آینده آزاد می کند. پراکسید هیدروژن تقریباً بلافاصله تجزیه می شود و در یک ساعت و نیم اول پراکسید خود را به طور کامل آزاد می کند.

الکل
دهانشویه حاوی الکل توسط بسیاری از مصرف کنندگان پذیرفته نمی شود. با این حال، برخی از برندها به دلیل مزایای آن، هنوز از الکل در فرمول های خود استفاده می کنند. زیرا این ترکیب به حل شدن و پخش شدن اسانس های موجود در دهان شویه ها کمک می کند. البته باید گفت که همه مصرف کنندگان با وجود الکل در دهان شویه ها مشکلی ندارند.

سوربیتول
یکی دیگر از ترکیبات رایج در دهان شویه سوربیتول است. این ماده ضمن افزودن طعم شیرین برای افزایش کیفیت طعم دهانشویه، خاصیت آبرسانی نیز دارد.

سوکرالوز
سوکرالوز عملکردی مشابه سوربیتول دارد، این ماده به آن طعم شیرین می دهد تا کیفیت طعم دهانشویه را افزایش دهد.

سدیم بنزوئیک اسید
اگر سازنده ای بخواهد PH دهانشویه را تنظیم کند، به اسید بنزوئیک سدیم روی می آورد. این ترکیب به سازنده کمک می کند تا pH را به میزان دلخواه تغییر دهد یا تنظیم کند. پس در هنگام خرید دهانشویه اگر سطح PH محصول برایتان مهم است به وجود این ماده توجه کنید.

اسید بنزوئیک
اسید بنزوئیک همچنین برای تنظیم سطح pH در فرمول دهانشویه استفاده می شود. علاوه بر این، به جلوگیری از رشد میکروبی نیز کمک می کند.

ساخارین سدیم
برخی از دهانشویه ها حاوی سدیم ساخارین هستند. از این ترکیب برای افزودن شیرینی به طعم دهانشویه استفاده می شود.

پولوکسامر 407
در نهایت، پولوکسامر 407 برای کمک به ترکیب آب و روغن در تولید دهانشویه استفاده می شود. این ترکیب همچنین به حذف ذرات غذا از قسمت های غیر قابل دسترس دهان کمک می کند.

طعم دهانشویه
وقتی صحبت از غذا می شود، طعم آن مهم است. طعم یک ماده تعیین کننده پذیرش و استقبال شما از آن ماده است. اگر طعم آن ناخوشایند باشد، تمایلی به ادامه استفاده از آن ندارید. از سوی دیگر، اگر آن را دوست داشته باشید، به مصرف بیشتر آن تشویق خواهید شد. این حقیقت در مورد دهانشویه نیز صدق می کند. زیرا طعم آن برای مصرف کنندگان بسیار مهم است. دهانشویه ای که طعم خوبی داشته باشد باعث می شود که بخواهید آن را به برنامه مراقبت از دهان خود اضافه کنید.

اما در مورد یک دهانشویه بد مزه چطور؟ ما فکر نمی کنیم که هر دو دهانشویه حس یکسانی به شما بدهند. دهانشویه ها طعم نعناع تازه، طعم میوه یا انواع دیگر طعم ها را به ترکیبات خود اضافه می کنند تا کیفیت طعم آنها را بهبود بخشند. راستش را بخواهید، هیچ دهانشویه ای مانند آدامس نعناع یا آب آناناس در یخچال شما نخواهد بود، پس انتظار آن را هم نداشته باشید. اما این بدان معنا نیست که نمی توانید دهانشویه ای با طعمی که دوست دارید پیدا کنید. باید نظرات خریداران قبلی این محصول را مطالعه کنید تا متوجه شوید که آیا طعم دهانشویه برای شما مناسب است یا خیر.

 

برای مشکل دندان چه نوع دهانشویه ای را انتخاب کنیم؟

این سلامت فعلی دندان های شما است که تعیین می کند چه نوع دهانشویه ای دریافت و استفاده کنید. هنگام خرید دهانشویه باید دقت داشته باشید که این محصول را با توجه به مشکلات دهان و دندان خود تهیه کنید. در ادامه در مورد انواع دهانشویه و اینکه هر کدام برای چه مشکلات دندانی خاصی مناسب است توضیح خواهیم داد.

 

بوی بد دهان یا بوی بد دهان

بوی بد دهان یا بوی بد دهان یک مشکل بسیار شرم آور است. این کار صحبت کردن با مردم را برای شما دشوار می کند. برای خلاص شدن از شر این مشکل، به یک دهانشویه موثر نیاز دارید. در این حالت دهانشویه ها به دو دسته دهانشویه های آرایشی و دهانشویه های درمانی تقسیم می شوند. در حالی که دهانشویه های آرایشی برای پوشاندن بوی بد دهان طراحی شده اند، دهانشویه های درمانی برای درمان علت اصلی بوی بد دهان ساخته می شوند.

هالیتوز اغلب به دلیل رشد بیش از حد باکتری ها در دهان یا سایر مشکلات سلامت دندان ایجاد می شود. در نتیجه، برای حل این مشکل به یک دهانشویه ضد باکتریایی درمانی نیاز دارید.

دهان خشک
خشکی دهان که به عنوان خشکی دهان شناخته می شود، یکی دیگر از مشکلات سلامت دندان است که نیاز به محلول تمیز کننده خاصی دارد. اگر خشکی دهان دارید، باید از استفاده از دهانشویه های حاوی الکل خودداری کنید، زیرا باعث بدتر شدن وضعیت شما می شوند. در عوض، باید از دهان شویه های بدون الکل استفاده کنید.

بیماری لثه
بیماری لثه یک مشکل جدی برای سلامت دندان است که نمی توان آن را بی اهمیت تلقی کرد. بهترین گزینه این است که سعی کنید آن را نگیرید، اما اگر قبلاً آن را دارید، آن را درمان کنید. برای این منظور باید دهانشویه ای را انتخاب کنید که دارای خواص ضد باکتری، ضد میکروبی، ضد التهاب لثه و پلاک باشد تا از بیماری لثه پیشگیری یا درمان شود.

آلرژی
اگر از حساسیت دندان رنج می برید، به دهانشویه ای نیاز دارید که برای تسکین و بهبود وضعیت شما فرموله شده باشد. شما باید از دهانشویه ای استفاده کنید که حاوی نیترات پتاسیم، سیترات پتاسیم، فلوراید سدیم یا فلوراید قلع باشد. در حالی که نیترات پتاسیم و سیترات پتاسیم به بی حس شدن اعصاب و عاج داخل دندان کمک می کنند، فلوراید قلع و فلوراید سدیم دندان ها را تقویت کرده و از رسیدن مواد حساسیت زا به عاج جلوگیری می کند.

حفره های دندانی
حفره ها قسمت های آسیب دیده داخل دندان هستند که به سوراخ های کوچک یا بزرگ تبدیل می شوند. خرید دهانشویه مناسب می تواند با این وضعیت مقابله کند. البته اگر زود تشخیص داده شود. شما باید دهانشویه ای بخرید که فلوراید بالایی داشته باشد. فلوراید به ترمیم مینای دندان کمک می کند و حتی می تواند حفره ها را در مراحل اولیه از بین ببرد.

خونریزی لثه

خونریزی لثه اغلب نشان دهنده التهاب لثه یا بیماری لثه است. برای مقابله با این مشکل در اسرع وقت، قبل از بدتر شدن، به یک دهانشویه آنتی باکتریال نیاز دارید. یک دهانشویه ضد باکتری موثر به کشتن باکتری هایی که باعث خونریزی لثه می شوند کمک می کند. همچنین به شما کمک می کند تا سلامت دندان خود را بازیابی کنید.

 

دهانشویه خود را از کجا باید تهیه کنید؟

پیدا کردن مکانی برای خرید دهانشویه کار سختی نیست. می توانید وارد یک سوپرمارکت شوید و دهان شویه مورد نظر خود را در قفسه فروشگاه انتخاب کنید. همچنین می توانید به راحتی از طریق فروشگاه های اینترنتی دهانشویه مورد نظر خود را خریداری کنید. توجه داشته باشید که برای خرید برخی از دهانشویه ها به نسخه دندانپزشک نیاز دارید.

 

سوالات متداول در مورد خرید یک دهانشویه خوب و مناسب

در این قسمت به برخی از سوالات متداول شما در مورد خرید دهانشویه پاسخ خواهیم داد.

دندانپزشکان چه دهانشویه ای تجویز می کنند؟
این یکی از سوالات متداول است. دندانپزشکان انواع دهانشویه ها را برای نیازهای مختلف مراقبت از دهان تجویز می کنند. آنها اغلب دهانشویه هایی با خواص درمانی را توصیه می کنند. زیرا این محصولات حاوی مواد فعالی هستند که باکتری های مضر را خنثی می کنند. این دهانشویه ها برای پیشگیری و درمان مشکلات مختلف سلامت دهان و دندان ثبت شده اند.

بهترین دهانشویه برای سفید کردن دندان ها چیست؟
دهانشویه های سفید کننده حاوی یک عامل سفید کننده مانند پراکسید هیدروژن هستند. یک دهانشویه خوب با غلظت بالایی از پراکسید هیدروژن فرموله شده است. این کار لکه های سطحی را از بین می برد و دندان های شما را سفیدتر می کند. اما واقعیت این است که دهانشویه ها دندان ها را زیاد سفید نمی کنند زیرا غلظت پراکسید نسبتا کمی دارند. برای دستیابی به نتایج موثرتر باید از دهان شویه ها در ترکیب با ژل های سفید کننده یا سایر عوامل سفید کننده استفاده کنید.

کدام دهانشویه بهتر است؟
برندهای نام آشنای در دنیای دهان شویه ها وجود دارد. این محصولات معمولا به عنوان مکمل مسواک معرفی می شوند. آنها محافظت عالی در برابر باکتری ها و سایر مواد زائد که می توانند باعث مشکلات سلامت دهان شوند، ایجاد می کنند. هنگام خرید دهانشویه، انتخاب برندی که ترجیح می دهید در نهایت بر اساس نیاز شما است.

بهترین دهانشویه برای شادابی دهان چیست؟
اگر می‌توانید حس تازه دهان شما ماندگار را از دهانشویه‌های آرایشی مراقبت کنید. زیرا این محصولات، دهان شما را به طور موقت تازه می‌کنند. اما دهانشویه‌های درمانی برای مبارزه و خنثی‌سازی عامل بوی بد دهان فرمول‌اند و به شما حس جدیدی می‌بخشند. دهانشویه‌های درمانی که حاوی مواد ضد باکتری و طعم نعنایی هستند، بهترین محصول برای ایجاد حس جدید در دهان شما هستند.

کدام دهان شویه را از بین میبرد؟
هر دهانشویه‌ای ادعا می‌کند که باکتری‌ها را از بین میبرد. اما همه‌ی آن‌ها آن‌طور که نیاز دارند به نحو احسن کار خود را انجام دهند، نمی‌دهند.

 

حرف پایانی

حتما به یاد داشته باشید که: دهانشویه‌ها به عنوان مسواک مکمل به شماره می‌روند، آنها را جایگزین مسواک می‌کنند! در نتیجه، شما باید دهانشویه خود را پس از مسواک و نخ دندان استفاده کنید. حالا با انواع دهانشویه‌ها آشنا شدم، موادمحیط و کاربردشان را می‌توان نسبت به خرید دهانشویه‌ها با نیازتان بخرید.

همچنین برای خرید محصولات مراقبت از پوست و مو می توانید به فروشگاه اینترنتی لیاتیم مراجعه کنید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌های محصولات
خانه
فروشگاه
0 محصول سبد خرید