قوانین و مقرات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه ما به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی مای استور و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی مای استور از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی مای استور اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی:

شماره تماس ما با شما  09301092215 می باشد و به غیر از این فروشگاه اینترنتی مای استور، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه مای استور است و در صورت همچین مواردی لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  Info@mystor.ir اطلاع دهید.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی mystor به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه mystor، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

هرگونه استفاده از محتوا بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی mystor محفوظ می‏‌دارد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی می‌‏شوند.

فروشگاه طبل به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

همه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق اداره پست ارسال و تحویل کلیه مشتریان داده می شود نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی یا اشتباه سهوی قیمت گذاری در فروشگاه طبل به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش تا ۷۲ ساعت کاری برای فروشگاه mystor محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

فروشگاه اینترنتی mystor مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی طبل محفوظ است.

 

بند ۱: انتخاب شیوه ارسال طبق نظر خریدار است و فروشگاه mystor مسئولیتی در قبال خرابی و یا مفقودی های احتمالی پیش آمده از سوی شرکت های حمل و نقل کالا ندارد اما در صورتی که قبل از 48 ساعت هر گونه معیوبی را اطلاع دهد محصول عودت داده می شود و مجددا ارسال می شود

انصراف از خرید:

امکان انصراف از خرید تا قبل از ارسال محصول وجود دارد ارسال محصول یک روز بعد انجام می شود

درصورتی که کالای خریداری شده توسط مشتری کنسل شود ,عودت وجه ۷۲ ساعت کاری زمان میبرد

در صورت توافق بر استرداد کالا، هزینه رفت و برگشت ارسال کالا عهده مشتری خواهد بود.

تهیه کالا

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و همچنین نوسانات قیمت کالاهای موجود در سایت حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای سایت محفوظ است و در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می ­نماید.

 

 شیوه های پرداخت:

فروشگاه mystor صرفا از طریق درگاه های معتبر بانکی اقدام دریافت سفارش می نماید.