لیاتیم پیام آور خبر های خوش

سلام به شما که تصمیم گرفته اید کسب و کار خود را شروع کنید.

نمایندگی لیاتیم
شعب لیاتیم

همیشه هم‌پایِ شما!

در مسیر حمایت از اعضای تیم فروش و مدیریت فعالیت‌های‌تان به عنوان یک مشاور فروش، کارشناسان دپارتمان CA ما در لیاتیم همراهی‌تان می‌کنند.

همکاری با لیاتیم

رسالت حامیان مشاوران فروش لیاتیم

طرح کسب درآمد لیاتیم اینطور ایجاب می‌کند که مشاوران فروش بایستی در راستای ارتقای رتبه خود، افراد سطح یک سازمان‌شان را به رده دایرکتوری برسانند؛ از این رو، با گذشت زمان و افزوده شدن بر تعداد اعضای جدید حاضر در گروه فروش‌، مدیریت و حمایت از همه آن‌ها می‌تواند برای اسپانسرها، چالش‌ها و مشکلاتی را در پی داشته باشد. در همین راستا، لیاتیم با حامیانش به کمک مشاوران فروش می‌شتابد.

بنابراین وقتی یک مشاور فروش در لیاتیم به رده دایرکتوری دست پیدا می‌کند، یکی از کارشناسان دپارتمان حامیان مشاوران فروش (CA) به وی اختصاص داده می‌شود تا برای طی کردن گام‌های بعدی در مسیر پیشرفت و موفقیت، هم‌راه و هم‌پای‌شان باشند. 

همکاری

فعالیت‌های حامیان مشاوران فروش

عمده فعالیت حامیان مشاوران فروش لیاتیم در «برگزاری جلسات و رویدادهای مختلف» و «برنامه‌ریزی و ارائه تحلیل‌های کمی و کیفی» خلاصه می‌شود:

رویدادهای لیاتیم

برگزاری رویدادهای ثابت شرکتی

برگزاری رویداد Summit، نشستی صمیمانه با مدیران شرکت، رویداد Meetup، گردهمایی بزرگ مشاوران فروش و سفرهای داخلی و خارجی با حضور مشاوران فروش در قالب رویدادهای Qualifier و Sparkle

لیاتیم

حفظ و گسترش ارزش‌های بنیادین لیاتیم

حامیان مشاوران فروش در تمامی تعاملات‌شان با مشاوران فروش در راستای حفظ ارزش‌های بنیادین لیاتیم، یعنی «احترام»، «تمرکز بر مشتری»، «کیفیت»، «نوآوری» و «سادگی» می‌کوشند.

جهت ثبت نام در لیاتیم

فرم درخواست عضویت رو پر کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند

جلسات مشاوران لیاتیم

برگزاری جلسات منظم هفتگی و ماهانه

برگزاری جلسه «معرفی برنامه موفقیت لیاتیم» در راستای معرفی فرصت کسب‌وکار در بازه‌های زمانی مشخص و برگزاری جلسات منظم هفتگی و ماهانه (به صورت حضوری و آنلاین)​ در Root Team با هدف تحلیل و برنامه‌ریزی فعالیت‌های مشاوران فروش تحت حمایت‌شان

جلسات آنلاین لیاتیم

برگزاری جلسات منظم عمومی و خصوصی

بمنظور یکپارچه‌سازی محتوای آموزشی ارائه‌شده در پورتال متس همچون دوره‌های «مراقبت از مو»، «مراقبت از پوست»، «دیجیتال مارکتینگ»، «فرصت کسب درآمد»، «راهبری و اسپانسرشیپ» و کمک در راستای انتقال‌شان با برگزاری جلسات عمومی و خصوصی (به صورت آنلاین)

برنامه ریزی در لیاتیم

برنامه‌ریزی و ارائه‌ تحلیل‌های کمی و کیفی

برنامه‌ریزی و ارائه تحلیل‌های آماریِ عملکرد گروه‌های فروش مشاوران بمنظور بهبود سطح بهره‌وری تیمی همچون الف) تحلیل وضعیت انتقال محتوای آموزشی در بین اعضای تیم مشاوران فروش، ب) تحلیل نرخ جذب افراد و بررسی عملکرد گروهی در این راستا، پ) تحلیل فهرست مشتریان ترجیحی و مشاوران فروش جهت ایجاد بهره‌وری بیشتر، ت) تحلیل وضعیت انتقال بین بازه‌های درآمدی طبق طرح کسب درآمد و برنامه‌ریزی برای دستیابی به آن‌ها و در نهایت ث) تحلیل شناخت طرح کسب درآمد و جزئیات آن

تشکیل گروه فروش

تشکیل گروه مرکزی (Root team) برای مشاوران فروش

ایجاد و راه‌اندازی گروه‌های مرکزی برای مشاوران فروش حاضر در رده‌های دایرکتور، F و G با اختصاص یک حامی مشاور فروش به آن‌ها

آمار فعالیت‌های حامیان مشاوران فروش در یک نگاه

سال قدمت
0 +
پروانه ساخت
0 +
مشاوره فروش
0 +
همکاری با شرکت ها
0 +

راه‌های برقراری ارتباط با حامیان مشاوران فروش

شماره تماس لیاتیم

ارتباط مستقیم

آن دسته مشاوران فروشی که از حمایت و همراهی مستقیم حامیان مشاوران فروش برخوردارند، می‌توانند پس از ورود به پورتال متس، نام و شماره تماس حامی خود را در واتسپ، مشاهده نمایند و از آن طریق با وی ارتباط برقرار کنند.

تیکت لیاتیم

ارسال تیکت

پس از ثبت نام در وبسایت به عنوان یکی از مشاوران فروش، می‌توانید از طریق بخش «تیکت‌ها»، نسبت به درج «تیکت جدید» و ثبت درخواست‌ها و سؤالات‌تان از حامیان مشاوران فروش، اقدام کنید.

شماره تماس لیاتیم

تماس تلفنی

برای برقراری ارتباط تلفنی با حامیان مشاوران فروش ما، کافی است از طریق شماره شرکت تماس بگیرید و با گرفتن داخلی موردنظر، با کارشناسان CA صحبت کنید. 

خانه
فروشگاه
0 محصول سبد خرید