آداب لباس زیر

آداب لباس زیر

سعی کنید هیچ گاه لباس زیر فرسوده، کهنه و پاره استفاده نکنید! چراکه لباس زیر پاره باعث دسترسی راحت به نقاط حساس بدن شده و علاوه بر خطر نفوذ میکروب ها بیرون افتادن اندام جنسی سبب تحریک آنها نیز خواهد شد.

آداب لباس زیر

همیشه سعی کنید تا تعداد زیادی لباس زیر داشته باشید تا در طول روز براحتی نسبت به تعویض آنها اقدام کنید و از اینکه در دور انداختن و خرید لباس زیر خود اصراف میکنید به هیچ عنوان نگران نباشید.

این امر در حفظ سلامت و بهداشت فردی شما بسیار مهم است.

خیلی ها به دلیل این که لباس زیرشان در معرض دید دیگران نیست ، آن را تا چندین سال به بدترین وضع نگه می دارند . شما خیلی محترمید و لباس زیرتان هم باید در شانتان باشد . لباس ها آبکش شده و از جنگ جهانی برگشته ، چرک مد شده … در شان شما نیست.

lebaszir

شستشوی لباس زیر به روش صحیح

بر خلاف تصور عمومی شستشوی لباس زیر زنانه باید هر روز یکبار تکرار گردد. یا حداقل روزی یکبار تعویض شود چراکه تعویض نکردن لباس زیر یا عدم شسشوی به موقع آن سبب ایجاد عفونت میشود.

lebaszir

همواره توصیه شده جهت شستشوی لباس زیر خود از دست یا مینی واش که با سیستم شستشوی پروانه ی کف کار میکند استفاده کنید و برای جلوگیری از حساسیت پوستی به پودرها یا مواد شوینده در معرض آفتاب خشک شود.

هیچ گاه لباس زیر خود را با لباس های دیگر داخل ماشین لباس شویی نندازید چراکه باعث انتقال میکروب های موجود در لباس های دیگر به لباس زیر شما خواهد شد.

حدالامکان سعی کنید لباس زیر خود را در محیط های مرطوب مانند حمام خشک نکنید چرا که سبب رشد قارچ ها در لباس ها خواهد شد.

همچنین از شستشوی لباس زیر کودکان با لباس های بزرگسالان به شدت خود داری کنید چرا که باعث انتقال انواع باکتری ها و میکروب ها به آنها خواهید شد.