لباس زیر بادی زنانه

لباس زیر بادی زنانه نوعی لباس زیر خاص بوده که در اشکال مختلف, نیم تنه یا تمام تنه وجود دارد. این لباس ها در طبقه بندی لباس ها جزء دسته لباس هایی می باشند که باعث جذابیت بیشتر خانوم ها برای همسرانشان میشوند. اصولا تکراری بودن ظاهر برای ایجاد رابطه عاشقانه با همسر میتواند پس از مدتی باعث کاهش میل و کشش جنسی در همسر شما شود. شیوه های مختلفی از جمله استفاده از داروهای قوی کردن میل جنسی و امثال آن در مواردی جواب داده ولی عادت کردن به این شیوه در دراز مدت بصورت مثبت کمک نمیکند.

new_body_11 new_body_04 new_body_05 new_body_13

رازهای خوشبختی زوج های موفق

اشتیاق و میل جنسی احساسیت که در همه زوج ها وجود دارد و باعث محکم تر شدن بنیان خانواده بسیار مهم و غیر قابل چشم پوشیست, ولی این میل و احساس بعد از گذشت سالیان سال کمرنگ تر شده و زوج ها دیگر اشتیاق قبلی برای ارتباط جنسی را با یکدیگر ندارند, اما با انجام یک سری کارها می توانید اشتیاق را به زندگی خود برگردانید.

۱٫ احوال پرسی

همیشه با همسر خود در ارتباط باشید و حال او را جویا شوید. اگر می توانید برای شریک زندگی خود یادداشت بگذارید و از او بخاطر وجودش تشکر کنید, حتی می توانید مکالماتی را که در ابتدای آشنایی با شریک خود داشتید را استفاده کنید, بعنوام مثال “سلام, چیکار میکنی؟” این کارها باعث خوشحالی همسر شما میشود.

۲٫ دوست یابی

یکی از اشتباهاتی که بعضی از زوج ها انجام میدهند این است که بعد از ازدواج رابطه خود را با دوستان و اطرافیان کمتر کرده, در حالیکه در همه زمانها دوست یابی و ورود افراد دیگر در زندگی و دنیای شما باعث می شود همه فشارهای زندگی بر روی شریک شما نیاید, دیگر زوج شما نقش همه کاره را بازی نمیکند و باعث می شود فشار کمتری روی او باشد و بیشتر از قبل به مسائل مهم زندگی توجه کند.

۳٫ سپاسگزاری

از شریک زندگی خود سپاسگذاری کنید, البته بهتر است هر کاری که از همسر خود میبینید که به دوام زندگی شما و شاد بودن آن کمک میکند در جایی یادداشت کرده و از او سپاسگذاری کنید, گاهی ما فراموش میکنیم که همسرمان به زندگی ما اهمیت میدهد و فقط کارها و یا عادت های کوچک منفی او به چشم ما می آید, اما با نوشتن این نکات به یاد کارهای مثبت او نیز خواهیم بود.

 

۴٫ زندگی پرشور

داشتن اشتیاق و انرژی جنسی عالی است، اما پس از گذشت ۱۰ سال از ازدواج، این امر کمرنگ تر میشود و این مسئله املا طبیعیست ولی نباید نادیده گرفته شود. اما خوب است بدانید که اگر کارهایی را انجام دهید که برای آنها اشتیاق دارید با میل جنسی بیشتری نزد شریک خود باز میگردید.

 

۵٫ خوشحالی بابت داشته ها

موضوع بسیار مهمی که وجود دارد این است که از داشته های خود راضی باشید, چه در مورد اموالتان باشد و چه شخصیت خودتان, برای مثال به خانه ای که در آن زندگی میکنید که شما و همسرتان برای حفظ آن تمام سعی خود را میکنید شکرگذار و خوشحال باشید.

 

۶٫ لذت بردن از اتفاق های کوچک و ساده

از اتفاقهای ساده و کوچک زندگی خود نهایت استفاده را کرده و از آنها لذت ببرید, بعنوان مثال لذت پخت و پز مشترک یا به پیک نیک رفتن و یا حتی در حیاط خانه خود نشستن درحالیکه لباس های تازه شسته شده شما روبرویتان آوزان است.

 

۷٫ نترسیدن از بی پولی

بی پولی خوب نیست ولی برای هر خانواده ای ممکن است پیش بیاید, تا جایی که می توانید خوش بگذرانید و دوستایی را که برای شما اهمیت دارند و با همدیگر خوشحال هستید دعوت کنید.

 

۸٫ مثبت اندیشی

مثبت اندیشی عضلات مغز شما را نوازش می دهد . هرگز این فکر را نکنید که دیگران در خوشی و رفاه کامل بوده, همینکه با همسر خود تلاش میکنید که بهترین ها را بدست بیاورید یکی از بهترین اتفاقهای زندگی شماست.