نقش لباس های زیر در روابط زناشو ئی

برخی از رنگ های لباس های زیر وقتی پوشیده می شوند با ترکیب رنگ بدن شخص، بسیار محرک و هوس برانگیز می شوند. پوشیدن این گونه لباس زیر توصیه نمی شود، فقط اگر متاهلید و آن هم در زمان کوتاهی که می خواهید با همسر خود عمل جنسی انجام دهید ، مجازید برای تحریک خود یا همسرتان از این لباس های زیر استفاده کنید ؛ و گرنه این گونه لباس های زیر زمینه مساعدی را برای خودارضایی فراهم می آورند .
لباس زیر زنان نقش بسیار مهمی در تحریک مردها دارد. همیشه سعی کنید قبل از انجام عمل جنسی با همسرتان لباسهای زیر تنگ و تحریک کننده ترجیحآ به رنگ قرمز بپوشید که پوشیدن اینگونه لباسهای زیر بطور شگفت انگیزی همسرتان را تحریک میکند و او را برای انجام یک عمل لذتبخش جنسی آماده میکند.

لذت دیدن لباس زیر

شاید این سوال برایتان پیش آمده که فقط داشتن اندامی متناسب برای همسرتان کافیست ؟!
نه، چون لباس های زیر است که اندام های زیبا و متناسب شما را به زیبایی هر چه تماتم تر برای همسرتان به نمایش میگذارد و شما میتوانید با پوشیدن لباس های زیر فانتزی، ست های دو تیکه و سه تیکه ی شورت و سوتیئن، بهترین رابطه های جنسی را با همسرتان تجربه کنید که باعث شیرین تر شدن زندگی زنا شوئیتان میشود

چند نکته مهم در آمیزش جنسی_خانم ها

توجه: این را بدانید که حتی مهیج ترین فرد هم رابطه جنسی برایش تکراری شود، دلزده خواهد شد. اگر در رابطه جنسی با همسرتان به چنین مشکلی برخورد کردید بهتر است کمی تنوع در رابطه ایجاد کنید و قدم اول داشتن خلاقییت است مثلا:
۱- مکان جدید تری برای رابطه خودتان اختصاص دهید
۲- لباس های زیر فانتزی و لختی جدید بخرید(شرت لانبادا، ست های زیر سه تیکه، لباس خواب های سکسی)
۳- از عطر های خوشبو استفاده کنید
۴- مسائل بهداشتی را حتما رعایت کنید
۵- پیش قدم شوید
۶-بهمراه آرامش و مهربانی، رفتاری تحریک آمیز داشته باشید
۷- گفتاری عاشقانه بهمراه لمس و نوازش کردن
۸- فراهم کردن تحریک لازم در همسر
تذکر(خانم ها): چنانچه مردی به این نکات بی توجهی کرد بدانید که دارای رابطه جنسی توانایی نیست و یا خیلی خودخواه است.