معرفی انواع سوتین

در کل دو نوع سوتین وجود دارد

۱- سوتین معمولی

۲ سوتین اسفنجی

انواع سوتین

سوتین های اسفنجی خود به دو نوع سوتین اسفنجی فشرده و سوتین اسفنجی جک دار تقسیم میشوند که در زیر به معرفی و توضیح هر مدل از این سوتینها خواهیم پرداخت:

سوتین معمولی: این سوتین یکی از راحت ترین انواع سوتینهاست که تنها از یک لایه  پارچه تشکیل شده و معمولا در برندهای معروفی چون MYLOVE/ velvet/ zevs/ KSBB قابل یافت است. مطمعنا هر خانمی که یکبار از این نوع سوتین ها استفاده کند پشیمان نخواهد شد.

سوتین اسفنجی فشرده: معمولا خانم هایی که دنبال نشان دادن اندامی خوش فرم تر هستند این نوع سوتین ها رو انتخاب میکنن . در واقع سوتین های اسنفجی فشرده به دلیل دارا بودن اسفنج فشرده و نازک بودن لایه ی اسفنجی شون تاثیری در سایز ندارن و تنها برای ایستایی بیشتر و بهتره که ازشون استفاده میشه. یک سری از اونها فنردار و یک سری شون بدون فنره که به جای فنر یک رشته نخ قیطونی جایگزین شده و باعث شده مشکل شستشو و در رفتگی ان از بین بره.

سوتین جک دار: این سری از سوتینها به دو گروه سوتین های جک دار با جک جمع که باعث میشن سینه های شما خوش فرم تر و بزرگتر نمایش داده بشن و همچنین بخاطر انحنای طرفین جک سوتین باعث از بین رفتن فاصله بین سینه ها میشه و سینه ها رو بالاتر و نزدیک به هم نگه میداره. این نوع سوتین های برای خانم هایی که میخوان فاصله ی بین سینه هاشون رو از بین ببرن و خانوم هایی که بر اثر شیر دادن  یا بالا رفتن سن دچار افتادگی سینه شدن مناسبه.

سوتین جک دار با جک پخش:جک پخش این نوع از سوتین باعث میشه اندام  یک یا دو سایزبزرگتر از حد معمول دیده شود و ان دسته از خانم هایی که مشکل کوچکی سینه دارن میتونن با استفاده از این نوع سوتین لذت داشتن اندامی زیبا رو تجربه کنن .